|   Jagoda i Satyanam/about us   |       galeria/gallery      |      kontakt/contact     |         sklep/shop        |


strona w budowie / page under construction

:: J A G O D A    W A T R A K

         Etnolog, podróżnik, gawędziarz, miłośnik natury i muzyki,smakosz dobrego jedzenia i wina, również matka i gospodyni domowa - tak można podsumować postać Jagody Watrak.
        Odwiedziła ponad 80 krajów świata w Europie, Afryce, Azji, Australii i Ameryce. Jej podróżne trofea to zdjęcia oraz dzienniki pełne ineresujących i zadziwiających faktów ilustrujących kultury,obyczaje oraz trdycyjne kuchnie.
        Jagoda niejednokrotnie była konsultantem i komentatorem dla telewizji i prasy w sprawach dotyczących etnolgii oraz turystyki oraz prelegentem na wielu podróżniczych spotkaniach. Zdobyła duże uznanie jako podróżniczka, przewodnik turystyczny oraz specjalistka w sprawach turystyki.

:: S A T Y A N A M   N A G A R W A L A

       O Satyanamie mozna śmiało powiedzieć, że jest jest obywatelem świata. Urodził sie w Delhi, gdzie ukończył studia. Wiele lat żył i pracował na Bliskim Wschodzie, aż w końcu osiadł na stałe w Australii. Wydawało się tylko, że na stałe... Otóż, w 2009 roku Satyanam poślubił Jagodę i upalne wybrzeże Australii zamienił na pokryty śniegiem Poznań.
      Podczas swoich krótszych i dłuższych wojaży poznał wiele kultur, języków (płynnie 6) i obyczajów kulinarnych. Oprócz podróży Satyanam uprawia szybownictwo, lubi muzykę i czerwone wino. Wiele lat pracy zawodowej w gastronomi i turystyce połączonych z doświadczeniami podróżniczymi uczyniły z Satyanama prawdziwego kulinarnego guru. Potrafi wyczarować przysmaki z róznych stron świata oraz niezrównanie opowiadać o kuchniach w ich kontekście kulturowym.